تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده

روسری مامی

روسری مامی یکی از انواع روسری‌هایی است که به‌صورت ایده‌آل و از جنس ابریشم لطیف است، همین موضوع سبب می‌شود روی سر شما لیز نخورد، همچنین این روسری از زیبایی خاصی برخوردار است و شما با خرید روسری مامی وخرید روسری سیمارو سر کردن آن، حتما جذاب‌تر به نظرخواهید رسید. لازم به ذکر است که الگوهای به‌کاررفته در روسری‌های مامی، از دسته الگوهایی است که برای روسری‌های مجلسی استفاده می‌شود که شامل طرح ترمه و اسلیمی است.اگر قصد خرید روسری عمده را داشتید روی لینک کلیک کنید.

مزایای خرید روسری مامی

روسری مامی از پارچه‌های ابریشمی که الیافی طبیعی از جنس پروتئین هستند، تولید می‌شوند. باوجوداینکه این پارچه‌ از مستحکم‌ترین پارچه‌های جهان است ولی نه‌تنها حرارت را به بدن و سر نمی‌رساند بلکه آن را در خودش نگه می‌دارد که این خود یکی از بزرگ‌ترین مزایای خرید روسری مامی به‌حساب می‌آید.

تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده
تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده

در ضمن جنس ابریشم روسری مامی نشان‌دهنده نوعی از ابریشم خیلی لطیف و نازک است و به همین دلیل این نوع از روسری را برای فصل‌های گرم از سال بیشتر تولید می‌کنند بنابراین خانم‌های زیادی برای استفاده از روسری در فصل گرما، خرید روسری مامی را نسبت به روسری‌های دیگر ترجیح می‌دهند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که در هنگام خرید روسری مامی باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید تا پارچه با کیفیت را خریداری کنید. اگر قصد خرید روسری مامی را دارید، می توانید از فروشگاه اینترنتی سیمارو استفاده کنید.

روسری مامی مناسب برای مجالس

اگر برای یک مهمانی یا دوره همی، تصمیم به سر کردن یک روسری جدید دارید، خرید روسری مامی می‌تواند از بهترین گزینه‌ها باشد؛ گفتنی است که معمولا از پارچه‌های ابریشمی برای تولید لوازم منزل و لباس‌های لوکس و مجلسی استفاده می‌کنند اما بااین‌حال این پارچه‌های ابریشمی در صنعت تولید روسری هم از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شده‌اند و روسری‌هایی که با این جنس از پارچه تولید می‌شوند، بیشتر به آن‌ها روسری‌های مامی مجلسی می‌گویند. شما با خرید روسری مامی می‌توانید از زیبایی خاص آن لذت ببرید و از انتخاب خود احساس رضایت داشته باشید.

خرید روسری‌ مامی در سایزهای مختلف

اگر قصد خرید روسری‌ مامی را دارید، می‌توانید در سایزهای ۱۲۰*۱۲۰ و ۱۴۰*۱۴۰ به‌عنوان روسری قواره دار و یا روسری قواره بزرگ خریداری کنید، البته که روسری‌های مامی مجلسی، به‌صورت قواره دار همیشه موردتوجه خانم‌ها است. در ضمن برای خرید روسری‌ مامی توجه داشته باشید که این روسری برای چه مجلسی قرار است مورداستفاده واقع شود تا بتوانید سایز موردنیاز را خریداری کنید؛ مثلاً برای فصل گرما سایز‌های کوچک‌تر این روسری بیشتر مورد استقبال واقع می‌شود؛ اما در مجالس مهم‌تر، قواره‌های بزرگ روسری به چشم می‌آید و معمولا هر چه این قواره روسری مامی بزرگ‌تر باشد، استفاده‌ی راحت‌تری دارد. البته سایز روسری‌ انتخابی شما کاملا بر اساس سلیقه است و نمی‌توان مانع آن شد.

اگر قصد خرید روسری مامی را دارید، باید از فروشگاه‌هایی خرید خود را انجام دهید که از کیفیت و مرغوبیت آن‌ها مطئمن باشید. فروشگاه اینترنتی سیمارو یکی از معتبرترین مراکز فروش تخصصی شال و روسری در ایران است که می‌توانید خرید روسری مامی را از این طریق انجام داده و سفارش خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

آمار خرید روسری‌ مامی

بعد از روسری‌های نخی، روسری‌های مامی از پرفروش‌ترین روسری‌های بازار به‌حساب می‌آید، چون‌که مدل‌های روسری مامی از جنس ابریشم است و از ویژگی‌های مهم آن لطیف و نرم بودن آن را می‌توان ذکر کرد. البته روسری‌های مامی مدل‌های متنوعی دارند، بنابراین برای خریدن این روسری‌های باید توجه داشته باشید که این روسری در دو نوع معمولی و دور دست‌دوز وجود دارد که دست‌دوزها به‌مراتب گران‌تر هستند چون از زیبایی بیشتری برخوردارند و هم زحمت بیشتری برای تولید آن کشیده شده است.

تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده
تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده

همچنین باید در زمان خرید روسری‌ مامی این نکته را مدنظر خود داشته باشید؛ اما روسری‌های مامی مرغوب‌تر هستند و روی سر لیز نمی‌خورند. طرح‌های خیلی شیک، متنوع و مجلسی دارند. خرید روسری‌ مامی چه ازلحاظ هزینه و چه ازلحاظ مصرفی، مقرون‌به‌صرفه است و در کل خریدن روسری مامی و استفاده از آن حس خوبی دارد

قیمت خرید روسری‌های مامی

قیمت خرید روسری‌ مامی با توجه به جنس و کیفیت پارچه به‌کاررفته در روسری‌، با یکدیگر فرق دارد اما روسری‌های مامی همه از کیفیت خوبی برخوردار هستند و زیبایی و جلوه خاصی دارند، بنابراین خریداران این روسری باید بیشتر به کیفیت آن توجه ‌کنند.

انواع روسر‌ی های مامی

  • روسری مامی پنبه‌ای
  • روسری مامی نخی
  • روسری مامی ساتن
  • روسری مامی ابریشم
  • روسری مامی روژند

گفتنی است که روسری‌های مامی ازلحاظ ضخامت پارچه، نرمی و لطافت با یکدیگر متفاوت هستند، پس هنگام خرید روسری مامی باید حتما به جزئیات آن دقت کنید.

روسری‌ روژند مامی

روسری روژند مامی یک نوع از روسری‌های مامی است که برای خرید روسری مامی از این نوع هم می‌توانید خریداری کنید و آن را آسان‌تر استفاده کنید، البته حاشیه روسری روژند مامی به‌صورت دست‌دوز است که باعث می‌شود حاشیه آن برجسته و زیباتر دیده شود.

خرید روسر‌ی های مامی ابریشمی

طرح‌های ابریشمی در روسری‌های مامی در همه‌ی زمان‌ها از پرمخاطب‌ترین روسری‌های بازار روسری در انواع مدل‌های مجلسی و اسپرت بوده است و تقریبا همه روسری‌های مامی معمولا پارچه بسیار نازک ابریشمی دارند و بیشترین طرح‌های آن‌ها هم اسپرت هستند. طرح‌های روسری مامی ابریشم اسپرت اکثرا از ترندهای حیوانات، طبیعت و فضایی هستند که توجه خیلی از خانم‌های جوان را طرح‌ آن‌ها جلب می‌کند، بنابراین از این طرح‌های روسری‌های مامی در فصل‌های گرم از سال بیشترین خرید را انجام می‌دهند. البته در میان روسری‌های مامی ابریشمی، مدل‌های روسری ابریشمی ترک مامی هم از کیفیت خیلی بالای پارچه برخوردارند.

دو مدل از پرفروش‌ترین این مدل روسری در چند وقت اخیر، موارد زیر بوده است.

  • روسری مامی ابریشمی قواره 140
  • روسری مامی نخی قواره 120

روسری‌های مامی ابریشم ترک و ایرانی چه فرقی باهم دارند؟

تنها فرقی که می‌شود در ارتباط با روسری‌های مامی ترک و ایرانی بررسی کرد، کیفیت بالای پارچه روسری‌های ترک مامی نسبت به پارچه روسری‌های ایرانی است، البته می‌توان طرح‌های روسری‌های مامی برندهای ایرانی را ازلحاظ تنوع طرح و جذابیت برتر از روسری‌های مامی ترک دانست. هنگام خرید روسری مامی می توانید به این موضوع دقت کنید.

روسری مامی ابریشمی مدل دومنیکو

تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده
تصویر مربوط به خرید روسری مامی که در آن بصورت واضح عکس گرفته شده

رنگ‌بندی روسری مامی ابریشم مدل دومینکو بیشتر زمینه سفید با توپ سورمه‌ای یا سفید با توپ مشکی است. همان‌طور که گفته شد رنگ زمینه هر دو مدل سفید است و تفاوت فقط در رنگ توپ‌های روسری مامی مدل دومنیکو است. این روسری از نوعی ابریشم تولیدشده، که سطحی راه‌راه دارد.

طرح روسری‌های مامی

یکی دیگر از موارد مهمی که باید زمان خرید روسری‌ مامی به آن خیلی توجه داشته باشید، طرح این مدل روسری‌ است. همان‌طور که می‌دانید، روسری‌های مامی در طرح‌های مختلفی طراحی‌شده‌اند و همین‌طور از رنگ‌های متنوعی هم در تولید آن‌ها استفاده‌شده است تا با سلایق مختلف بتوانید از آن خریداری کنید اما مدنظر داشته باشید که هنگام خرید روسری‌ مامی معمولا طرح‌های شلوغ مناسب خانم‌هایی است که چهره‌های لاغر و یا همان استخوانی دارند، البته طرح‌های ساده روسری‌های مامی هم بیشتر برای خانم‌هایی که صورت‌های گرد و پُری دارند مناسب است و جذابیتشان را بیشتر می‌کند.

همخوانی روسری‌های مامی بارنگ چهره

نکاتی که در مورد خرید روسری‌ مامی باید بدانید این است که زمان خرید روسری‌ مامی به رنگ آن توجه خاصی داشته باشید که رنگ روسری مامی بارنگ پوست بدنتان و همچنین رنگ پوست صورتتان هماهنگی داشته باشد چون‌که تناسب رنگ روسری بارنگ صورت خیلی حائز اهمیت است؛ در ضمن خانم‌هایی که رنگ صورتشان به‌صورت تیره است باید از روسری‌های مامی که رنگ روشن‌تری دارند استفاده کنند و خانم‌هایی هم که رنگ صورتشان روشن‌تر است باید از رنگ‌های تیره استفاده کنند. البته در این میان خانم‌هایی هستند که رنگ صورتشان نه خیلی تیره است و نه خیلی روشن، بنابراین این دسته از خانم‌ها می‌توانند با آسایش و اعتمادبه‌نفس بیشتری به انتخاب و خرید روسری‌ مامی که مدنظرشان است بپردازند و از انتخاب بیشتری بهره‌مند شوند.

نکته برای نگهداری روسری‌های مامی

پس از خرید روسری مامی باید بتوانید از آن به خوبی نگهداری کنید تا دچار مشکل نشود. نگهداری روسری در کل خیلی اهمیت دارد تا از عمر آن کم نشود بنابراین هیچ‌گاه روسری‌های مامی را برای شست‌وشو در ماشین لباس‌شویی نیندازید چون بر اثر پیچ‌وتاب خوردن روسری در میان لباس‌‌های دیگر، از کیفیت آن کم می‌شود توجه داشته باشید که روسری‌های مامی را با دست و با آب سرد بشویید و از مواد شوینده ملایم و نرم‌کننده استفاده کنید؛ در ضمن برای خشک‌کردن روسری‌های مامی آن را روی رخت‌آویز پهن کنید تا خشک شود. گفتنی است که برای از بین بردن لکه یا بوی بد از کمی جوش‌شیرین استفاده کنید.

همین‌طور برای اتوکرده روسری مامی اتو را روی تنظیمات قرار دهید تا برق نی اندازد و روسری‌‌های مامی را روی چوب‌لباسی آویزان کنید. می‌توانید روسری را رول کنید و جایی بگذارید که روسری تاخورده و چروک نشود یادمان باشد که هرگز روسری‌های مامی را زیر نور آفتاب نگذاریم چون نور خورشید باعث کمرنگ شدن این روسری‌ها می‌شود.

سخن آخر:

در این مقاله به‌صورت کامل در رابطه به روسری مامی صحبت کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید خرید روسری مامی را با خیالی راحت انجام دهید و از زیبایی آن لذت ببرید. اگر برای خرید روسری مامی نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در سیمارو تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه